pühapäev, 24. november 2013

Kohtla-Järve lahtised sisekergejõustiku võistlused C ja D klassis

Reedel, toimunutel Ahtme spordihallis lastevõistlustel, saavutasid noored sporlased palju medaleid.

50 m TD vanuseklassis 2.koha saavutas Jekaterina Tsõpina ajaga 7.6, 3.koht läks Jekaterina Mirotvortsevale, kelle aeg oli 7.7. TC vanuseklassis Jekaterina Astašova võitis 2.koja ja tema aeg oli 7.2. Poistest 50 m distantsil PD rühmas 3.koha sai Grigori Velikanov ajaga 7.5 ning vanemas vanuseklassis Deniss Uškov samuti sai 3.koha ajaga 7.2.

Peale 50 m jooksu võistles Jekaterina Tsõpina ka 150 m distantisl, kus sai ta 3.koha ajaga 24.95. Sergei Tšuvajev oli ka kolmas ja ta aeg oli 23.98.

Vanemad poisid ja tüdrukud võistlesid 300 m jooksus. Poistest võit läks Deniss Uškovile, kelle aeg oli 48.26 ning 3.koha sai Ilja Kuznetsov - 48.95.

Kõrgushüppes võit läks Jekaterina Astašovale ja Grigori Velikanovile. Nende tulemused olid 140 cm ning 130 cm, vastavalt.