pühapäev, 13. aprill 2014

3. Tartu Parkmetsajooks

12. aprillil toimus Treenitus MTÜ eestvedamisel 3. Tartu Parkmetsajooks, kus võtsid osa mõned sillamäe linna jooksjad.

7 km pikkuse jooksudistantsil osales kokku 376 jooksjat, 5 nendest olid Sillamäelt. Meeste arvestuses 5.koha saavutas SK Jooksupartneri esindaja Deniss Košelev, kes lõpetas distantsi ajaga 22:23. Temale järgnesid Vjatšeslav Košelev 7.positsioonil  ja oma vanuseklassis esimesel kohal ajaga 22:48, Anton Salinin, kes üldarvestuses oli 13. kohal ja samuti sai kindla võidu oma vanuseklassis, 24:20. Üldarvestuses 58.kohal oli Ilja Volossatov ajaga 28:45. Juniooride klassis oli ta 4.kohal.

Naistest osales Saina Mamedova. Naiste seas oli ta kõrgel 6.kohal ja oma vanuserühmas saavutas ta 2.koha ajaga 29:10. Ksenia Savtšenko võitis kolmanda koha oma rühmas, kuid naise arvestuses oli 12. positsioonil. Tema aeg oli 31:24.