pühapäev, 13. oktoober 2013

33. Paide - Türi rahvajooks

Toimunutel Paide-Türi rahvajooksul, mis oli ühtlasi Eesti linnajooksude sarja viimaseks ehk kuuendaks etapiks, võitis meestest Tiidrek Nurme keenialasest treeningupartner Ibrahim Mukunga, kel kulus 13,6 km pikkuse distantsi läbiseks aega 41.08,4. Naistest jõudis Türi staadionile kõige kiiremini Jekaterina Patjuk (TÜ ASK) ajaga 47.41,2.

Sillamäe jooksjates osales 13.6 km distantsil Vjatšeslav Košelev, kes saavutas 8. koha ja võitis oma vanuseklassis. Tema lõpuaeg oli 45:08, mis on 5 sek kiireim, kui eelmisel 2012. aastal.

6.5 km rajal üldarvestuses 2.koha sai Deniss Košelev (TÜ ASK), kes näitas aega 21:02. Eelmisel aastal sai ta 8.koha ajaga 22:55. Ksenia Savtšenko võitis oma vanuseklassis kuid naiste seas oli ta neljas ajaga 27:32. Saina Mamedova oli 5.positsioonil ja oma vanusegruppis 2.kohal. Tema aeg oli 27:58.