reede, 13. september 2013

XV Aseri Savijooks

13.09, toimunutel Aseri Savijooksul, sillamäelased saavutasid palju esikolmikuid kohti. 4.5 km distantsil vanuseklassis M40 + kindla esikoha võitis Vjatšeslav Košelev, kes näitas aega 15:04. Juba pühapäeval Vjatšeslav võistleb Jõhvis 10 km distantsil. Põhigruppis 6.koha saavutas Kalevi esindaja Aleksandr Pavljuk, kes läbis distantsi ajaga 16:39.

Mikhail Suslov võistles seekord 2 km pikkuse distantsil, kus sai ta 2.koha ajaga 9:11, kaotades vaid 11 sekundit esikohale. Tubli jooksu tegi ka Ilja Volosatov, kes kaotas Mikhailile 10 sekundit lõppuajaga 9:21, saavutades sellega 3.koha.

Tüdrukute seas 2 km distantsil 1. ja 3.koha saavutasid Ksenia Savtšenko ning Saina Mamedova. Nende ajad olid 9:46 ning 10:25.