kolmapäev, 4. september 2013

Jüri Jaansoni Kahe Silla Jooks 2013

Pühapäeval toimus suur jooksuvõistlus Pärnus, nimega Pärnu 2.silla jooks. Kokku läbis 8.9 pikkuse distantsi 1461 jooksjat erinevatest riigidest. Ülekaaluka võidu saavutas 2011. aastal Keenia meistrivõistlustel 7. koha saavutanud Keenia jooksja Ibrahim Mukunga, kes on Tiidrek Nurme treeningkaaslane.

Sillamäe jooksjatest parima koha saavutas Vjatšeslav Košelev, kes saavutas 8.koha üldarvestuses ajaga 29.10. Oma vanuseklassis sai ta võidu. 14.koha saavutas Deniss Košelev, kes kaotas Vjatšeslavile 54 sekundit finiši ajaga 30.04.
243.koha üldarvestuses ja oma vanusegruppi võitja oli Ksenia Savtšenko, kes läbis distantsi ajaga 39.17. Saina Mamedova oli 300.kohal ja teise koha võitis ta oma vanuserühmas. Saina aeg oli 40.29.

Kokkuvõtes võib öelda, et Sillamäe võistkond võistles väga edukalt ning peaaegu kõik sportlased said auhindu. Järgmine suur jooksuvõistlus toimub 8.septembril Tallinnas.